Trenuj z Krzychem – nauka mistrzowskich tricków

Żadnej osobie, która interesuje się sportem, nie trzeba przedstawiać Krzysztofa Golonki. Książka, którą wydał, wspomaga wielu fanów freestyle footballu w nauce profesjonalnych tricków. Trenuj z Krzychem eBook cieszy się równie duża popularnością co kanał na portalu Youtube o tym samym tytule.

Krzysztof Golonka jest polskim sportowcem, który specjalizuje się w efektywnych trickach piłkarskich, które trenuje od wielu lat. Stale towarzyszyło mu dążenie do perfekcji w tym, co robi. Obecnie jest on jednym z najpopularniejszych polskich youtuberów. Jego kanał ma ponad 82 miliony wyświetleń i niemal 650 tysięcy osób subskrybujących. Taki wynik świadczy o tym, że istnieje ogromne grono osób, które są zainteresowane działaniami Krzysztofa Golonki.

Dlaczego warto mieć Trenuj z Krzychem?

Bez wątpienia Trenuj z Krzychem eBook jest książką doskonałą dla każdej osoby, która pragnie zostać gwiazdą freestyle footballu. Autor w przystępnych słowach dogłębnie opisuje, jak wykonać ciekawe tricki piłkarskie. Zdecydowanie każdy zapalony piłkarz, nawet ten początkujący, jest w stanie po intensywnych treningach dokonać bardzo efektywnych wyczynów. Jako materiał uzupełniający można traktować materiały filmowe, które Krzysztof Golonka umieszcza na swoim autorskim kanale na portalu Youtube.

W książce zawarty jest test umiejętności, który powinien wykonać każdy czytelnik przed rozpoczęciem treningu. Dzięki niemu będzie w stanie samodzielnie ocenić, jak bardzo zaawansowane są jego zdolności. Pomoże mu to ocenić, od czego powinien zacząć pracę nad rozwojem umiejętności. Taki punkt wyjścia z pewnością pomoże osiągnąć wymierne rezultaty w stosunkowo niedługim czasie, bez stosowania ćwiczeń, które są niedostosowane do poziomu aktualnych umiejętności.

Krzysztof Golonka w książce Trenuj z Krzychem wskazuje również, jak ułożyć profesjonalny plan treningowy. Oczywiście niezwykle ważne jest określenie, jakie ćwiczenia znajdują się w zasięgu naszych możliwości. Ćwiczenia, które będą nadmiernie obciążały nasz organizm, zamiast przynieść spodziewanych rezultatów, mogą łatwo nas zniechęcić od dalszej pracy.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *