Fenomenalne lalki Barbie

Lalki Barbie zachwycają dziewczynki od lat. Zaskakują coraz nowszymi pojazdami, domkami, ubraniami i dodatkami. Obecnie lalki Barbie dostępne są na wyciągnięcie dłoni, a wybór różnorodnych zestawów przyprawia o zawrót głowy. Niejedna mama z nieukrywaną frajdą bawi się lalkami ze swoją córką, realizując swoje dziecięce marzenia o tej kultowej zabawce.

Bogata garderoba lalki barbie (najchętniej kupowany)

Od początku swojego istnienia lalka Barbie wciela się w bardzo wiele ról. Była już przedstawicielką mnóstwa zawodów, a każdy z nich, to także odpowiednie ubranie i atrybuty dostępne w gotowych zestawach. Barbie posiada niezliczoną ilość sukienek balowych, codziennych i wieczorowych. Stroje do pracy, na plażę, gimnastykę czy do snu. Ilość jej butów jest oszałamiająca: zaczynając od sportowego obuwia, a kończąc na szpilkach, których pozazdrościłaby jej nie jedna dorosła kobieta.

Co ciekawe, od czasu do czasu, dla Barbie projektują prawdziwi, współcześni projektanci. Niektóre lalki stylizowane są także na światowe gwiazdy telewizji i kina. Nie ulega wątpliwości, że lalka Barbie stała się zabawką kultową i prawdopodobnie nigdy nie wyjdzie z mody.

Akcesoria do lalek Barbie

Barbie sama w sobie jest atrakcyjną lalką o długich blond włosach, które można czesać i układać w nieskończoność. Jednak do Barbie możemy dokupić mnóstwo akcesoriów, które jeszcze bardziej urozmaicą zabawę nią. Każda prawdziwa miłośniczka Barbie marzy o domku dla swojej ulubienicy. Dostępne są domki, które pomieszczą kilka modeli lalki oraz meble i inne akcesoria. Barbie można sprawić także auto, kampera, rower, a nawet konie i zwierzątka domowe.

Wcielając się w przedstawicielki różnych zawodów, Barbie posiada odpowiednie akcesoria potrzebne do ich wykonywania. Przykładami zestawów z lalką Barbie są:

– artystka, która posiada sztalugę, farby i koło garncarskie

– projektantka mody ma manekin, materiały, maszynę do szycia i biurko

– lekarka wyposażona jest w kitel i stetoskop

– strażaczka ma mundur i gaśnicę.

Każda dziewczynka na pewno znajdzie dla siebie lalkę, która podziela jej zainteresowania i marzy o wykonywaniu tego samego zawodu.