Dziewczyna z pociągu – thriller trzymający w napięciu

Powieść Pauli Hawkins w ekspresowym tempie zdobyła uznanie milionów czytelników na całym świecie. Książka obecnie cieszy się ogromną popularnością w 47 krajach, a w październiku obecnego roku będzie miała miejsce premiera filmu na podstawie powieści. Dziewczyna z pociągu eBook budzi olbrzymie zainteresowanie w sieci.

Powieść opowiada historię młodej dziewczyny o imieniu Rachel. Codziennie podróżuje ona pociągiem, który zawsze staje w tym samym miejscu. Monotonię sytuacji burzy fakt, że w tym momencie dziewczyna obserwuje pewien dom. Mieszka w nim rodzina. W wizjach Rachel idealizuje ich życie, stopniowo traci kontakt z rzeczywistością i przestaje odróżniać prawdę od fałszu. Gdy dochodzi do tragedii, dziewczyna postanawia opowiedzieć innym, co zaobserwowała jako postronny świadek.

Dziewczyna z pociągu. O autorce.

Autorką jest Paula Hawkins, która wielu ludziom znana jest z rubryki ekonomicznej magazynu The Times. Dziewczyna z pociągu to jej debiut literacki, który w bardzo szybkim czasie stał się światowej sławy bestsellerem. Książkę wydano w 47 krajach. Thriller spotkał się z niezwykle przychylnymi opiniami krytyków literackich oraz światowej klasy pisarzy. Dziewczyna z pociągu eBook momentalnie obiegł całą sieć, na wielu stronach zakupiono setki tysięcy plików z elektroniczną książką.

Tak wielki sukces młodej autorki zaowocował powstaniem filmu o tym samym tytule. Zwiastun został udostępniony już w kwietniu tego roku i momentalnie został obejrzany przez miliony widzów. Świadczy to o ogromnej popularności tytułu. Premierę filmu zaplanowano na 5 października, kilka dni później ekranizację bestsellerowej powieści będą mogli zobaczyć również polscy widzowie. Będzie to nie lada przeżycie dla fanów książki, którzy już jedno zaskoczenie przeżyli podczas lektury książki. Niezwykle ciężko domyślić się, jak zakończy się historia. Nie przychodzi to łatwo nawet najwytrawniejszym fanom thrillerów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *