Battlefield 1

Już 21 października będzie miała miejsce premiera gry Battlefield 1. Tej serii gier nie trzeba przedstawiać żadnemu fanowi gier FPS. W sieci dostępna jest już wersja beta. Battlefield 1 pobierz już dziś i sprawdź, jak emocjonująca może być rozgrywka w trybie wieloosobowym.

Gra Battlefield 1 przenosi nas do realiów pierwszej wojny światowej. W grze dostępnych jest wiele ciekawych lokacji, począwszy od bezkresnych pustyń, skończywszy na górskich szlakach. Co ciekawe, wszystkie budynki, które gracz spotka na swojej drodze, może z niemałym nieraz trudem doszczętnie zniszczyć. To doskonałe rozwiązanie sprawia, że gra jest bardzo realistyczna.

Twórcy gry znacząco dopracowali system walki krótkodystansowej. Bitwa na bagnety jest dużo bardziej emocjonująca niż w poprzednich odsłonach serii. Miłośnicy brutalnych scen z pewnością docenią nowe możliwości, jakie daje gra. Ponadto dostępne będą nowe klasy elitarne, które nie pojawiły się w poprzednich gracz z serii Battlefield. W wersji beta, która jest dostępna od 31 sierpnia, możemy przetestować aż trzy z nich. Battlefield 1 pobierz wersję demonstracyjną i sprawdź, jakie możliwości posiadają nowe klasy.

Co nowego w Battlefield ?

W wersji beta gry dostępna jest jedna lokacja – Pustynia Synaj. Walka w otoczeniu piaszczystych wzgórz jest bardzo zaciekła, szczególnie w trybie Podboju. Umożliwia on rozgrywkę z udziałem nawet 64 graczy. W tym trybie gracze przejmują sześć punktów kontrolnych. Im większą liczbę punktów przejęła drużyna, tym bardziej jej punktacja rośnie w górę. Po upływie czasu rozgrywki wygrywa drużyna, która zgromadziła większą ilość punktów.

W wersji beta gry gracze mogą również przetestować mniej zaawansowany tryb rozgrywki – Szturm. Mapa dla tego trybu gry jest znacznie mniejsza, ponieważ w grze bierze udział jedynie 24 graczy. Jedna z drużyn ma za zadanie atakować przeciwników. Na mapie widoczne są cele, które muszą zostać zniszczone. Drużyna przeciwna nie może do tego dopuścić. Ponadto w obu trybach gry gracze mogą przetestować klimatyczne pojazdy opancerzone oraz samoloty. Muszą jednak pamiętać o tym, że skorzystanie z pojazdu wiąże się ze zmianą klasy bohatera.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *